Mesi astelpajuga tõeliselt maitsev ja kasulik.

Pole vist inimest, kes ei oleks kuulnud astelpaju tervislikkusest. Astelpaju marjad on üks täiuslikumaid taimsete vitamiinide allikaid, tema viljad on suhteliselt hapud, seepärast ongi hea seda hapusust mee magususega neutraliseerida.  Mesi astelpajuga on tohutu tervistava väega tõeline maitseelamus. Oleme seda segu juba varemgi katsetanud ja isegi natuke valmistanud, kuid polnud jõudnud veel selle erilise maitseni millega rahul oleks.

Mesilille meesegu astelpajuga

Meie eesmärk on olnud alati pakkuda oma toodet just võimalikult naturaalsel moel, et säilitada lisatavate marjade vitamiinid.  Seetõttu kasutame astelpaju marju koos viljaliha ja seemnetega, sest ka seemnetel on oma väärtus organismi puhastamisel. Nüüdseks on toode valmis ja esimesed päkapikud on selle toote juba oma jõulupakkidesse varunud.

See maitse on tõeliselt hea ja eriline, seda lihtsalt tuleb proovida! Lugedes juurde astelpaju tervistavaid omadusi oli meile kohe selge, et selline meesegu peab kindlasti jõudma iga tervisest hooliva meesõbra lauale veel sellel aastal. Loodame väga, et uus astepaju meesegu aitab ja turgutab kellegi tervist ning pakub uusi maitseelamusi.
Astelpaju tervislikest omadustestest saab lugeda meie eelmises postituses – Astelpaju tervistavad omadused